výrobce upínacího nářadí
pro řemeslníky a truhláře
Poptat Menu Hledat

O firmě York

Firma YORK, spol. s r.o. výrobce řemeslnického upínacího nářadí YORK, má v oboru výroby řemeslnického nářadí již dlouholetou tradici. Od svého vzniku v roce 1921 nabízí firma vysokou kvalitu a spolehlivost všech svých výrobků. Do současnosti bylo vyrobeno přes 3 miliony kusů svěráků značky YORK, které se dodnes používají v mnoha státech světa - Evropa (Německo, Francie, Rakousko, Španělsko, Maďarsko, Nizozemí, Velká Británie, Belgie, Švýcarsko, Polsko), Severní Amerika (Spojené státy, Kanada), Jižní Amerika (Chile, Peru, Kolumbie, Kostarika, Venezuela, Honduras), Afrika (Egypt, Jihoafrická republika), Asie (Izrael, Saudská Arábie, Irán, Filipíny) i Austrálie.

Firma YORK nabízí v oboru řemeslnického nářadí ucelenou řadu výrobků, které splňují náročné požadavky všech uživatelů. Tvůrčí tým konstruktérů a techniků na základě požadavku trhu pružně a rychle rozšiřuje výrobní program o nové výrobky, které stávající sortiment vhodně doplňují a rozšiřují.

Firma YORK uspokojuje své odběratele vysokou kvalitou, spolehlivostí, flexibilitou a schopností rychle reagovat na měnící se potřeby a požadavky všech svých zákazníků a uživatelů.

Svěráky a upínací nářadí značky YORK jsou proto pro svou tradici, provedení, kvalitu a spolehlivost evropským standardem.

Certifikáty

Výrobky jsou zkoušeny zkušebním ústavem a certifikovány. Szú-ČR, TÜV-GS1, TÜV-GS2, TÜV-GS3, Гост.